Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Tellijal on õigus enne tellimuse esitamist esitada müüjale päring eraldi kauba maksumuse ja transpordi maksumuse arvestamiseks Transport
Toode on lisatud päringukorvi
Transport

Tellitud kaup toimetatakse Tellijale Eestisiseselt Müüja poolt valitud saateviisiga. Kauba kohaletoimetuse tasu arvestatakse iga tellimuse kohta eraldi ja liidetakse kauba hinnale. Kauba hinnad ei sisalda kohaletoimetuse tasu kui toote kirjelduses ei ole märgitud teisiti. Tellijal on õigus enne tellimuse esitamist esitada müüjale päring eraldi kauba maksumuse ja transpordi maksumuse arvestamiseks.

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Transport

Tellitud kaup toimetatakse Tellijale Eestisiseselt Müüja poolt valitud saateviisiga Kauba kohaletoimetuse tasu arvestatakse iga tellimuse kohta eraldi ja liidetakse kauba hinnale

Transport

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel