Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Auto katusele paigaldatav katusetelk on üks kiiremaid ja mugavamaid telkimise viise. Valid sobiva koha telkimiseks, avad telgi kinnitused ja telk tõuseb ise püsti, sees on olemas madrats ja enne valmis pandud magamis varustus. Selleks, et autole katusetelk paigaldada peaks autol olema risti katuseraamid, millele telk toetub.            Mõõdud:              210x125 cm Kõrgus lahtiselt:   97 cm Madrats:              208x123 cm Materjal:              ABS Plastic Redel:                 h=230 cm Pakend:              221x133x35 cm   Katusetelkide galerii   Katusetelgid autole
Toode on lisatud päringukorvi

Katusetelgid autole

Hind: 1250 € km-ta

Auto katusele paigaldatav katusetelk on üks kiiremaid ja mugavamaid telkimise viise. Valid sobiva koha telkimiseks, avad telgi kinnitused ja telk tõuseb ise püsti, sees on olemas madrats ja enne valmis pandud magamis varustus. Selleks, et autole katusetelk paigaldada peaks autol olema risti katuseraamid, millele telk toetub.

Katusetelgid autole

Telgi materjal on 280 g vetthülgav kangas. Telgil uksed on nelja suunda ja kõik uksed on varustatud sääsevõrguga. Uksed ja sääsevõrk on suletav lukuga. Telgi lakke saab paigaldada asjade hoiustamiseks võrgu mis on komplektis, lisaks on kehes servas taskud kuhu saab asju panna. Komplektis on ka teleskoopredel mis on varustadud konksudega takistamaks libisemist. Kiirematele ostjatele päikesepatareiga latern kingituseks. 

   

 


  

Mõõdud:              210x125 cm

Kõrgus lahtiselt:   97 cm

Madrats:              208x123 cm

Materjal:              ABS Plastic

Redel:                 h=230 cm

Pakend:              221x133x35 cm

 

 

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Katusetelgid autole

Telgi materjal on 280 g vetthülgav kangas Telgil uksed on nelja suunda ja kõik uksed on varustatud sääsevõrguga Auto katusele paigaldatav katusetelk on üks kiiremaid ja mugavamaid telkimise viise. Valid sobiva koha telkimiseks, avad telgi kinnitused ja telk tõuseb ise püsti, sees on olemas madrats ja enne valmis pandud magamis varustus. Selleks, et autole katusetelk paigaldada peaks autol olema risti katuseraamid, millele telk toetub.

Katusetelgid autole

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel