Telgid      Varjud      Lipud      Mööbel      Kontakt      
Tuues ise kõik pop up telgid maale, saame tagada nende kvaliteedi.     Hooldus
Toode on lisatud päringukorvi

Hooldus

Tuues ise kõik pop up telgid maale, saame tagada nende kvaliteedi.

Meil on lai suuruse- ja värvivalik ning kõik kohe laost saadaval. Meie valikust võite leida 3x3m, 3×4,5m, 3x6m 4x4m, 4x6m, 4x8m ja 6x6m suurusega pop up telke.

 

Kui me räägime välireklaamist, ootame silmatorkavat, suurt, teistsugust reklaami. Reklaami, mis paistab kaugele ning erineb juba olemasolevatest välireklaamidest. Eelkõige reklaami, mis paistab silma oma kvaliteedi, suuruse või sõnumi poolest.

 

 

Telgid, varjud ja lipud
Pakume korraliku kvaliteediga telke, päikesevarje ja reklaamlippe, mis muudavad väliüritustel, messidel ja näitustel osalemise tulemuslikumaks.

Reklaamtrükk
Telkidele ja lippudele trükitud logod, sloganid ja muud tunnusgraafika elemendid muudavad märgatavamaks ja loovad meeldejäävama mulje.

Rent ja hooldus
Osasid tootekataloogis olevaid tooteid pakume ka rendiks. Pakume meie poolt müüdud telkidele ja varjudele ka hooldust ja vajaminevaid varuosi.

Kontaktandmed
Paavli 6B 10412 Tallinn 
Saada e-mail  
Kontakttelefon (+372) 50 89 558

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Hooldus

Meil on lai suuruse- ja värvivalik ning kõik kohe laost saadaval Meie valikust võite leida 3x3m, 3×4,5m, 3x6m 4x4m, 4x6m, 4x8m ja 6x6m suurusega pop up telke Tuues ise kõik pop up telgid maale, saame tagada nende kvaliteedi.

Hooldus

www.telgiekspert.ee © 2016 AD24 OÜ OÜ » Reklaamtelgid, -varjud ja välimööbel